Руслан Кравченко: Міжнародні партнери відновили у Бучі об’єкт водопостачання, що покращить якість питної води для 9 тисяч людей

Дата: 11.07.2024 10:00
Кількість переглядів: 28

Фото без опису

9 тисяч мешканців Бучі віднині мають доступ до якісної питної води. Завдяки міжнародним партнерам в місті відновили майданчик водопровідних споруд. На початку повномасштабного вторгнення росії він був значно пошкоджений. Про це на сторінці у Facebook розповів начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.

Для очищення води тут встановили сучасні технології – станцію знезалізнення. Система використовує кисень для знезалізнення води з подальшою фільтрацією через спеціальні напірні фільтри. Обладнання працює автономно і немає потреби постійного технічного обслуговування. 

Крім житлових будинків, станція також обслуговує дитячий садок та ліцей Бучі. 

Вартість реконструкції об’єкта – майже 100 000 євро. Це один із 17 проєктів соціальної інфраструктури, що фінансується Європейським інвестиційним банком у Бучанському районі в межах Програми з відновлення України у партнерстві з Європейським Союзом, Мінвідновлення, Мінфіном та Київською обласною державною адміністрацією. Технічну підтримку надає ПРООН.

«Наша мета – реалізувати такі ж проєкти і в інших громадах. Щоб мешканці області постійно мали доступ до якісної питної води. Адже замало лише повернути людей до їхніх відновлених осель. Потрібно надати їм належні соціальні  послуги», – зауважив Руслан Кравченко

Відбудова Київщини здійснюється з урахуванням принципу, який визначив уряд: Відбудувати краще, ніж було! Внаслідок повномасштабного вторгнення росії в області зруйновано та пошкоджено понад 29 тис. обʼєктів. З них вже відновлено майже 17,5 тисяч. Модернізація інфраструктурних об’єктів, як-от системи водопостачання, є одним із важливих пріоритетів. 

«Впровадження нових сучасних технологій системи водопідготовки та водозабезпечення, як цей проєкт у Бучі, створює якраз оті сучасні комфортні умови проживання в громаді, які ми прагнемо забезпечити в нашій області.Вдячний нашим міжнародним партнерам, які спільно з нами роблять все можливе, щоб навіть в умовах постійної загрози ми мали можливість не просто відновлюватися, а і розвиватися та будувати нову сучасну та комфортну інфраструктуру», – наголосив начальник Київської ОВА.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису Фото без опису 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень