День народження Броварського району

Дата: 17.07.2024 10:00

17 липня 2020 р. Верховна Рада України ухвалила постанову №807-ІХ, відповідно до якої Броварський район став укрупненим і отримав теперішні межі. Це рішення стало можливим завдяки прагненню жителів району до позитивних змін та стабільного майбутнього нашого краю.

Зараз нам доводиться проходити нелегкі випробування, переживати гіркі втрати воєнного часу, окупацію, звірства, руйнування. Та ми – сильні і єдині у нашому прагненні вільно жити на рідній землі, у своїй країні. За це стоять наші мужні доньки і сини на передовій. Висловлюємо вдячність всім воїнам, які зараз перебувають на полі бою.

Дякуємо усім жителям району за небайдужість, активну позицію, особистий внесок у розвиток нашого краю. Разом ми дружна і велика сім’я, яка прагне створити зручність, комфорт і затишок у рідному домі.