Начальник Київської ОВА Руслан Кравченко: На Київщині ліквідовують наслідки негоди

Дата: 18.07.2024 08:30

Через сильний буревій в області постраждала одна особа. Це неповнолітній хлопець, який отримав тілесні ушкодження внаслідок падіння навісу з балок та шиферу. Потерпілого госпіталізовано до однієї з обласних дитячих лікарень із закритою черепно-мозковою травмою, переломом нижньої щелепи та раною вуха. Про це на сторінці у Facebook повідомив начальник Київської ОВА Руслан Кравченко.

Внаслідок сильного вітру та зливи в області вже маємо пориви ліній електропередач. Найбільша кількість пошкоджень у двох районах – Бучанському та Вишгородському.

Крім того, в Бучанському, Обухівському, Білоцерківському та Вишгородському районах станом на 21:30 зафіксовано пошкодження дахів в низці приватних будинків, парканів та чотирьох автівок, а також повалені дерева.

Також пошкоджено покрівлю в одному з ліцеїв в Обухівському районі та магазин – в Бучанському.

Наразі енергетики, ДСНС та інші служби працюють над оперативним усуненням наслідків негоди та розчищенням доріг. Разом з районами та громадами також надаємо всю необхідну допомогу людям у невідкладному відновленні пошкоджених обʼєктів.