Підведені підсумки Обласного конкурсу дитячої творчості «Дебют»

Дата: 22.07.2024 09:00

Учасники продемонстрували свої знання і виконавську майстерність у 9-ти з 13-ти номінацій: «теоретичні дисципліни», «фортепіано», «народні інструменти», «струнно-щипкові інструменти», «образотворче мистецтво», «вокальне мистецтво», «театральне мистецтво», «хореографія» і новій номінації Конкурсу – «народне пісенне мистецтво та фольклор». Як і минулого року конкурс пройшов в онлайн форматі.
Виступи юних виконавців у кожній номінації оцінювало компетентне журі, до складу якого було запрошено провідних викладачів мистецьких навчальних закладів.

Загальна кількість учасників Олімпіад з теоретичних дисциплін, солістів, учасників творчих колективів склала 835 представників 51-ої мистецької школи області.

Гран-прі цього року одностайним рішенням журі здобув учень Броварської дитячої музичної школи Георгій Гордійчук – вихованець викладача Бахметової С.А. (номінація «струнно-щипкові інструменти»).