Київщина оплатить послуги щелепно-лицьової хірургії для військовослужбовців та ветеранів війни

Дата: 25.07.2024 13:00

Київська область ініціювала новий вид допомоги воїнам. Область оплачуватиме їм послуги щелепно-лицьової хірургії у КНП КОР «Київська обласна клінічна лікарня». На це передбачили із бюджету 5 млн. гривень.

Таке рішення підтримали депутати КОР, проголосувавши за зміни до цільової програми соціальної підтримки в Київській області Захисників та Захисниць України, членів сімей загиблих (померлих) Захисників і Захисниць України, а також родин Героїв Небесної Сотні на 2024-2025 роки.

Закладеного програмою ресурсу вистачить, щоб зробити операції 28 діючим військовослужбовцям та ветеранам війни.

Київська обласна клінічна лікарня з початку повномасштабного вторгнення рф надає таку спеціалізовану допомогу, зокрема різні за складністю реконструкції щелеп.