Понад 350 осіб взяли участь у забігу на честь захисників, що пройшов у Великій Димерці

Дата: 21.10.2024 14:30

На вихідних у Великій Димерці, що на Київщині, пройшов забіг на честь захисників «Біжу на честь героїв Великодимерської громади». Участь у заході взяли понад 350 осіб. Про це повідомили в управлінні молоді та спорту Київської ОДА.

Легкоатлетичний забіг відбувся серед різних груп населення на дистанції:

• 8-11 років – 300 м
  • 12-15 років – 600 м
  • 16 та старші – 2 000 м

На початку заходу гості та учасники вшанували хвилиною мовчання пам’ять полеглих воїнів, які віддали життя за незалежність і суверенітет України в боротьбі з російськими окупантами.

Організаторами заходу стали управління молоді та спорту КОДА, Великодимерська селищна територіальна громада, Великодимерський ліцей та Київський обласний центр фізичного здоровʼя населення «Спорт для всіх».