У Броварському районі перевірили хід відбудови у трьох закладах освіти
Перевірка відбулася у Броварській, Великодимерській та Калинівській громадах.
Відбудова цих об’єктів здійснюється коштом Фонду ліквідації наслідків збройної агресії та донорів фандрейзингової платформи UNITED24, ініційованої Президентом України.
Зокрема, т.в.о. голови Київської ОВА Микола Калашник спільно з головою Броварської райдержадміністрації Тарасом Бакаєм здійснили перевірку в Красилівському, Плосківському ліцеях та Броварському дитячому садочку «Джерельце».
Наразі Красилівський ліцей відновлено повністю. Будівля постраждала у березні 2022 року внаслідок ворожих обстрілів. Завдяки відновленню він став ще комфортнішим.
Нове життя отримає і ліцей у селі Плоске. Будівля була частково знищена внаслідок бойових дій. Наразі активно відновлюється за сучасними стандартами.
Також на завершальному етапі будівництво спорткомплексу. Фінал робіт планується в ІІ кварталі поточного року.
Виконана більшість робіт з відновлення дитсадка у Броварах, на території якого у січні 2023 року сталася авіатроща. Тут буде оновлено й ігрові майданчики.
Наразі йде активний процес відбудови. По закінченню реконструкції педагоги та вихованці прийдуть у практично новий, сучасний, високотехнологічний заклад.