Стартував турнір «Кубок патріотів» Броварського району!

Дата: 27.06.2022 13:47

Співпраця між Громадською Спілкою «Броварська Районна Асоціація Футболу» та Броварською районною військовою адміністрацією розпочалася!

Як і передбачається Меморандумом, метою якого є розвиток футболу на Броварщині, співпраця розпочалася з проведення благодійного футбольного турніру «Кубок патріотів» на підтримку Збройних Сил України. За останні два тижні в рамках турніру уже проведено кілька турів.

Як розповів співорганізатор турніру та керівник ГС «Районна Асоціація футболу» Микола Логвін, турнір передбачає два раунди — кваліфікаційний та «Суперфінал».

Кваліфікаційний раунд являє собою зональний принцип: учасники розбиті на дві зони.

Зона «А» — громади старих меж Броварського району, зона «Б» — нові громади, що приєдналися, а саме — Баришівська, Березанська та Згурівська. Учасниками є команди, які виступають на місцевому рівні в аматорських змаганнях.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

У зоні «старого району» беруть участь 19 команд, тоді як у зоні «нових громад» — 12.

Фото без опису Фото без опису  Фото без опису

За словами Миколи Логвина, формат турніру — «кожен учасник грає з кожним» — підібраний так, щоб учасники мали ігрову практику, а також радували глядачів футболом якомога більше. Тож кваліфікаційний раунд, матчі якого проводитимуться у вихідні, триватиме з червня аж до жовтня.

Фото без опису Фото без опису Фото без опису

До другого кваліфікаційного раунду — «Суперфіналу» — вийдуть по дві найкращі команди з кожної зони і розіграють призові місця.

Зона "А" вища ліга

Зона "А" перша ліга

Зона "Б"

1 тур
1. ФК Березань — Сокіл — 3:3
2.ФК Дружба — Трубіж — 2:8
3. Колос — Стріла — 0:6
4. Атлетік — Моноліт — 4:2
5. Іскра — Баришівка — 0:1
ФК Яблуневе - вихідний

2 тур
1.Трубіж — ФК Березань — 4:5
2. Атлетік — Іскра — 4:2
3. Моноліт — Колос — 1:1
4.ФК Дружба — Аванг-Стріла — 1:6
5.Сокіл — ФК Яблуневе — 14:1
ФК Баришівка — вихідний

3 тур
Яблуневе — Трубіж — 0:3 ( технічна поразка)
Авангард-Стріла — Березань — 2:1
Моноліт — Дружба  5:1
Баришівка — Атлетік — 3:2
Колос -— Іскра — 4:2
Сокіл — вихідний

Турнір триватиме на підтримку Збройних Сил України.