«Стартап Юкрейн» для Броварщини: до соціальних проектів залучиться допомога з Італії

Дата: 01.09.2022 17:27

Продовжується надання гуманітарної допомоги постраждалим від окупації російських військ у Броварському районі.
У завершальний день літа для мешканців Броварщини, які знаходилися у зоні бойових дій, надійшла допомога від благодійної організації ««Благодійний фонд «СТАРТАП ЮКРЕЙН». Нагадаємо, між Броварською районною військовою адміністрацією та організацією укладений Меморандум у сфері соціального захисту населення Броварського району щодо низки проектів.
Цього разу для гуманітарного Штабу Броварського району надійшли заморожені продукти, які відразу ж були передані до однієї з постраждалих громад.

Також благодійна організація представила військовій адміністрації свого партнера з Італії Андреа Верді, який погодився виступити інвестором з низки проектів, які стосуються відбудови інфраструктури та житлового фонду Броварського району, які зазнали руйнувань від російського агресора.
Робота продовжується.