Добрі справи робити приємно!

Дата: 17.06.2022 13:27

Триває благодійна акція «Подаруй українську книгу бібліотеці!»

Колектив Броварської районної військової адміністрації, а також групи цівільно-військового співробітництва батальйону територіальної оборони Броварського району відгукнулися на заклик Баришівської громади підтримати бібліотеку с. Перемога та зробили свій внесок у відновлення україномовного фонду закладу.

Передати книгу в дар бібліотеці — значить подарувати книзі друге життя і справжнє задоволення багатьом читачам на довгі роки, адже розділені знання лише примножуються і збагачують усіх.

Сьогодні література, зібрана нашими працівниками, була передана до відділу культури та туризму Баришівської територіальної громади.

Дякуємо всім, хто мав можливість взяти участь у доброчинній акції, та наголошуємо – акція «Подаруй українську книгу бібліотеці» триває.